top of page
Xмара тегів:

Конспект уроку з Я у світі для 3 класу

  • Фото автора: Ксюша Вальчик
    Ксюша Вальчик
  • 18 дек. 2016 г.
  • 2 мин. чтения

Тема: Узагальнення і систематизація знань учнів

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів; систематизувати й розширити знання учнів про правила поведінки; розвивати спостережливість; виховувати бажання дотримувати правил поведінки, культури спілкування.

Хід уроку

  1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Доброго дня діти, мене звати Вікторія Віталіївна і сьогодні я у вас проведу урок «Я у світі».

Дає здоров'я - спорт.

Вагу - солодкий торт.

Мед - працьовиті бджоли.

Знання глибокі - ... (школа).

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Бесіда:

-Що ви вивчали на минулиx урокаx Я у світі?

-Що для вас школа?

-Навіщо ви xодите у школу?

-Які є правила поведінки у школі?

-А які є обов’язки у школярів?

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

—Робота з картками «Я й інші».

-Сьогодні на уроці ми узагальнимо Ваші знання, і дізнаємось які уважні ви були на минулиx урокаx.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота над індивідуальними картками:

У кожного з вас на столі є картки з тестовими завданнями, вам потрібно підписати картки і виконати ці завдання, якщо щось не зрозуміло піднімайте руку і я допоможу.

Гра «Світлофор увічливості»

-У кожного на парті є по два кружечки: червоного та зеленого кольору! Я буду читати речення і ви якщо вважаєте що воно правильне підіймаєте червоний кружечок а якщо ні – червоний!

О Під час розмови розмахувати руками.

О Голосно розмовляти, галасувати, верещати.

О Кепкувати над кимось у гурті.

О Уступати дорогу старшим і дівчаткам.

О Показувати на когось або на щось пальцем.

О Сперечатися на кожному кроці з будь-якого приводу.

О Перебивати розмову дорослих або ровесників.

О Говорити погано про відсутніх.

О Іронічно посміхатися над кимсь

О Грюкати дверима.

О Вітатися, усміхаючись.

О Повчати і критикувати друга на людях.

О Попросити пробачення у свого товариша.

2. Фізкультхвилинка

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

Гра «Відповідай швидко»

  • Якою є ввічлива людина?

  • Ти ввічливий чи грубий?

  • Уважний чи байдужий?

  • У тебе є брат чи сестра?

  • Чи допомагаєте ви одне одному?

Гра «Додай слово»

• Як прокинувся – вставай. Ти до школи … (поспішай)

• Але й тут не поспішай. Подивись, спочатку, чи нічого не забув, чи в портфелі все (в порядку)

• В школі, в класі не брудни, сміття бачиш … (підніми)

• Не носи в портфелі жуйки, крейду, яблука, кнопки, цвяхи, сірники. А носи (носовички)

• Будь охайним завжди сам, уникай дірок і … (плям)

• Вдома близьким не груби. Менших захищай і … (люби).

Робота в групі

-Обговоріть відповіді на подані запитання.

  • Що треба зробити, перш ніж увійти до чужого дому, квартири?

  • У якому порядку пасажири повинні заходити в автобус?

  • Чи потрібно знімати кашкет, коли зайшов до церкви, бібліотеки, театру, до друзів у гості; коли сідаєш до столу?

  • Що слід робити з обгорткою від цукерки, з недогризком яблука?

  • Чи можна смикати дівчинку за волосся, показувати язик, дражнитися?

VI. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

- Яка школа є для вас ідеальною?

-Що потрібно робити щоб навчатись у ідеальній школі?

 
 
 

Comments


© 2016 Луцький педагогічний коледж

  • Vkontakte - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
bottom of page